Vanity Van Bath Bath 40-inç, Kabineti i katit të banjës me të mirë

Vanity Van Bath Bath 40-inç, Kabineti i katit të banjës me të mirë

Karakteristikat:

Cabinet Kabineti kryesor i kotësisë së banjës është prej druri lisi dhe shumë i qëndrueshëm për përdorime për dhjetëra vjet paqe mendore.
Kontrolli i sipërm i është prej guri mermeri elegant natyral i fortë.
Van kotësia e kabinetit të banjës është e paketuar me një pasqyrë të përshtatur me banjë të montuar në mur.
Cabinet Kabina e kotësisë së banjës është projektuar me stil të thjeshtë amerikan dhe stil të lirë në këmbë, të përshtatshme për shumicën e dekorimeve.
Cabinet Kabina e kotësisë së banjës është projektuar dhe bërë me 5 sirtarë dhe dy dyer për ruajtje, kapacitet të mjaftueshëm për ruajtje.


Pricemimi FOB: Ju lutemi dërgoni një hetim për të kërkuar çmim!
MOQ: 1 Seti
Kapaciteti i prodhimit: 2,000 komplete
Porti: Shenzhen, Guangzhou, Foshan
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, D / P, D / A.

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

specifikimet
Numri i modelit.: HG-Y6210
Dimensionet kryesore të kabinetit: L1000xW600 × H850 mm (40x24x34 inç)
Dimensionet e Kornizave të Pasqyrave: L800xW55xH960 mm (32x2.2x38 inches)
Materiali prej druri: lisi
Ngjyra e pikturuar e kabinetit: Blu klasike
Materiali kryesor kundër: Mermer natyral
Ngjyra mermeri: Drejtpërdrejtë me kokërr të bardhë kristal
Materiali për lavaman / lavaman: Qeramikë (nën montim)
Ngjyra e legenit / lavamanit: Bardhë e pastër
Artizanat e artë: nuk
Sasia e Paketave: 1 Seti
Prekni ose Llojin e rubinetit: Bazuar në zgjedhjen e klientit (nuk përfshihet)
Dalja e kullimit: Dalja e kullimit në drejtim të poshtëm (nuk përfshihet)
Metoda e instalimit: Kabineti i dyshemesë dhe Pasqyra e montuar në mur
usages: Banjë ose banjë
Përshkrimi i garancisë: Garancia e kufizuar e një viti prodhuesit.

Vanity Van Bath, HAMURG HG-Y6210 40 inç Druri lisi, Kabineti i katit të banjës me të mirë është prej druri lisi, countertop natyral mermeri dhe pellgu qeramike me xham ose lavaman. Dizajni elegant mund të përshtatet me shumicën e stileve të dekoratave. Dhe shërbimet e transportit nga derë më derë do të furnizohen për klientët në SHBA dhe Evropë. Materialet e hollësishme dhe zejtaria janë si më poshtë:

Kundra e lartë e gurëve të mermerit me elementë natyralë të ngurtë Topi
i sipërm i kabinetit të kotësisë së banjës është prej guri mermeri natyral, i cili është elegant dhe i ngurtë për të shtuar prekjen perfekte të përfundimit për të përfunduar këtë kabinet dallues ose kotësi.

Lehtë për t'u pastruar Lavaman i pastër i bardhë nën malin e pastër ose pellgu
Qeramika e lavamanit ose e legenit krijon një sipërfaqe të lëmuar dhe e bën pastrimin të jetë i lehtë. Pa qoshe dhe grooves, është shumë e lehtë për t'u arritur për pastrim. Dhe lavamani ose legen është montuar nën majën e mermerit.

Kabineti Vanity prej druri i shkallës së lartë Kabineti
kryesor i kotësisë është bërë prej druri lisi dhe shumë i qëndrueshëm për përdorime për dhjetëra vjet paqe mendore, e cila është më e mirë se këto kabinete të lirë kompensatë ose vanitete.

Pasqyrë
e përshtatur me banjë të montuar në mur Kabineti i kotësisë së banjës përputhet me një pasqyrë të përshtatur me banjë të montuar në mur. Pasqyra është bërë me merkur pa bakër, duke qenë një imazh me definicion të lartë dhe pa zezë për më shumë se dhjetë vjet.

Mjeshtëri artizanale e pikturuar me eko-miqësore
Përdorimi i teknologjisë së përparuar të veshjes së bojrave siguron cilësinë e kabinetit dhe prania e kotësisë është më delikate, e shtresuar. Konsumatorët në thelb nuk kanë pse të shqetësohen për kabinetin e banjës do të lodhen dhe ngjyra do të jetë e zbehtë pas një kohe të gjatë të përdorimeve. Por ju lutemi mos e mbani kabinetin e kotësisë nën diell. Ose do të shkatërrohet së shpejti.
Kabineti ose kotësia pikturohen nga vaji eko-miqësor, duke dhuruar më pak substanca të paqëndrueshme dhe duke e mbajtur dhomën e brendshme të shëndetshme për të jetuar.

Vanity
Banjo kotësi është i dizajnuar me stil amerikan thjeshtë dhe këmbë të lirë. Shtë shumë e dobishme për banesat e zakonshme në banjë dhe të përshtatshme për shumicën e stileve dhe dekorimeve të dizajnit të banjës.

Kapaciteti i mjaftueshëm i ruajtjes
5 sirtarë Kabineti i kotësisë së banjës është projektuar dhe bërë me 5 sirtarë dhe 2 dyer për ruajtje. Withshtë me kapacitet të mjaftueshëm ruajtjeje për të mbajtur koleksionet dhe sendet e banjës.

Vanity Van Bath Bath 40-inç, Kabineti i katit të banjës me të mirë

Includedfarë përfshihet?
1 x Kabineti i banjove me banjë druri kryesor
1 x banak i mermerit natyral Top
1 x Pellgu i qeramikës së bardhë e pastër / lavaman
1 x Pasqyrë banjosh me kornizë

Shënim: Kundra e parë është bërë prej mermeri natyral, i cili do të jetë pak më ndryshe nga fotoja e shfaqur në detaje. Ju do të merrni një Counter Top unik në botë.

Si të instaloni kabinetin e pasqyruar të Vanomave me HOMURG HG-Y6210?

Kabina e kotësisë së banjës HOMURG duhet të instalohet nga instaluesi profesional i ndërtimit. Udhëzimet e detajuara të instalimit janë si më poshtë:

Hapi 1: Gjeni vendin ku kotësia e kabinetit do të mbahet në banjë (Ju lutemi sigurohuni që dyshemeja të jetë në nivelin).
Hapi 2: Fiksoni majën e banakut të mermerit në kabinet dhe rregulloni atë në pozicionin e saktë.
Hapi 3: Instaloni rubinet ose trokitje e lehtë dhe rregulloni fort prizën e kullimit poshtë, duke vendosur unazën e vulës në lavaman / legen.
Hapi 4: Gjeni pozicionin ku do të instalohet pasqyra e përshtatur e banjës dhe shënoni shenjat e vrimave të montuara në mur.
Hapi 5: Hidh vrimat në vendet e shënuara saktë me stërvitje me ndikim. Dhe vendosni bulonat plastike në vrimat. Pastaj vendosni vida në vrimat për të rregulluar pasqyrën e përshtatur të banjës në mur.
Hapi 6: Zhvendosni fort kotësinë e përfunduar të kabinetit në mur.
Hapi 7: Provoni që të zbuloni nëse ka ndonjë rrjedhje të lirshme ose të ujit. Nëse jo, atëherë rregulloni zam qelqi në hendekun midis banakut të lartë dhe murit. Tani kotësia e kabinetit të banjës HOMURG është gati për përdorime në rreth 3 ditë pas tharjes.

Vërejtje:
Pjesë instalimin e nevojshme apo mjetet për mbi procedurat janë si më poshtë:
Pjesë: nënshkrimin unazë gome, sealant, tub uji, unazë bakri, rubinet ose rubinet, dy hoses nxehtë dhe të ftohtë të hyrjes së ujit, vida, tapë gome, legenët, etj
Tools : Stërvitje me ndikim, kaçavidë etj.


Produkte të lidhura

//