Vanity e lavamanit me banjë 40-inç, Kabineti i banjës prej druri i Bardhë

Vanity e lavamanit me banjë 40-inç, Kabineti i banjës prej druri i Bardhë

Karakteristikat:

Cabinet Kabineti kryesor i kotësisë së banjës është prej druri lisi dhe shumë i qëndrueshëm për përdorime për dhjetëra vjet paqe mendore.
Mbrojtësi i lavamanit të kabinetit të kotës së banjës sipërme e është bërë nga qeramika të bardha të pastra dhe pastrohet lehtë.
Ity Rrobat e kabinetit të banjës janë të paketuara me një pasqyrë kornizë banjo me mur elegant.
Cabinet Dollapi i tualeteve të banjës është i dizajnuar me stil të thjeshtë dhe stil të lirë të qëndrimit, i përshtatshëm për shumicën e dekoreve.
Cabinet Dollapi i tualeteve të banjës është projektuar dhe bërë me 2 dyer për ruajtje.


Pricemimi FOB: Ju lutemi dërgoni një hetim për të kërkuar çmim!
MOQ: 1 Seti
Kapaciteti i prodhimit: 2,000 komplete
Porti: Shenzhen, Guangzhou, Foshan
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, D / P, D / A.

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

specifikimet
Numri i modelit.: HG-Y8203
Dimensionet kryesore të kabinetit dhe pasqyrës: L1000xW510xH850 mm (40x20x33.5 inç)
Materiali prej druri: lisi
Ngjyra e pikturuar e kabinetit: Fildishtë të Bardhë
Materiali për lavaman / lavaman: Qeramikë (nën montim)
Ngjyra e legenit / lavamanit: Bardhë e pastër
Artizanat e artë: nuk
Sasia e Paketave: 1 Seti
Prekni ose Llojin e rubinetit: Bazuar në zgjedhjen e klientit (nuk përfshihet)
Dalja e kullimit: Dalja e kullimit në drejtim të poshtëm (nuk përfshihet)
Metoda e instalimit: Kabineti i dyshemesë dhe Pasqyra e montuar në mur
usages: Banjë ose banjë
Përshkrimi i garancisë: Garancia e kufizuar e një viti prodhuesit.

Vanity lavaman Single Lavaman HOMURG HG-Y8203 40-inç, Kabineti i banjës së Bardhë prej druri është bërë nga druri lisi, countertop qeramike dhe pellgu qeramike me xham ose lavaman. Dizajni elegant mund të përshtatet me shumicën e stileve të dekoratave. Dhe shërbimet e transportit nga derë më derë do të furnizohen për klientët në SHBA dhe Evropë. Materialet e hollësishme dhe zejtaria janë si më poshtë:

Lehtë për të pastruar Qeramikë të Pastër të Bardhë të Pastër ose Pellgje dhe Counter Top
Qeramika e lavamanit ose e legenit krijon një sipërfaqe të lëmuar dhe e bën pastrimin të jetë i lehtë. Pa qoshe dhe grooves, është shumë e lehtë për t'u arritur për pastrim. Dhe lavamani ose legen është montuar nën majën e mermerit.

Kabineti Vanity prej druri i shkallës së lartë Kabineti
kryesor i kotësisë është bërë prej druri lisi dhe shumë i qëndrueshëm për përdorime për dhjetëra vjet paqe mendore, e cila është më e mirë se këto kabinete të lirë kompensatë ose vanitete.

Pasqyrë
e përshtatur me banjë të montuar në mur Kabineti i kotësisë së banjës përputhet me një pasqyrë të përshtatur me banjë të montuar në mur. Pasqyra është bërë me merkur pa bakër, duke qenë një imazh me definicion të lartë dhe pa zezë për më shumë se dhjetë vjet.

Mjeshtëri artizanale e pikturuar me eko-miqësore
Përdorimi i teknologjisë së përparuar të veshjes së bojrave siguron cilësinë e kabinetit dhe prania e kotësisë është më delikate, e shtresuar. Konsumatorët në thelb nuk kanë pse të shqetësohen për kabinetin e banjës do të lodhen dhe ngjyra do të jetë e zbehtë pas një kohe të gjatë të përdorimeve. Por ju lutemi mos e mbani kabinetin e kotësisë nën diell. Ose do të shkatërrohet së shpejti.
Kabineti ose kotësia pikturohen nga vaji eko-miqësor, duke dhuruar më pak substanca të paqëndrueshme dhe duke e mbajtur dhomën e brendshme të shëndetshme për të jetuar.

Vanity
i banjës është i dizajnuar me stil të thjeshtë dhe qëndrim të lirë. Shtë shumë e dobishme për banesat e zakonshme në banjë dhe të përshtatshme për shumicën e stileve dhe dekorimeve të dizajnit të banjës.

Kapaciteti i kufizuar i ruajtjes me dy dyer
Kabineti i kotësisë së banjës është projektuar dhe bërë me 2 dyer për ruajtje. Withshtë me kapacitet të kufizuar të ruajtjes për të mbajtur koleksionet dhe sendet e banjës.

Vanity e lavamanit me banjë 40-inç, Kabineti i banjës prej druri i Bardhë

Includedfarë përfshihet?
1 x Kabineti i banjove me banjë druri kryesor
1 x Pellgu i qeramikës së bardhë e pastër / lavaman
1 x Pasqyrë banjosh me kornizë

Shënim: Kundra e parë është bërë prej mermeri natyral, i cili do të jetë pak më ndryshe nga fotoja e shfaqur në detaje. Ju do të merrni një Counter Top unik në botë.

Si të instaloni kabinetin Vanity pasqyrë të HOMURG HG-Y8203?

Kabina e kotësisë së banjës HOMURG duhet të instalohet nga instaluesi profesional i ndërtimit. Udhëzimet e detajuara të instalimit janë si më poshtë:

Hapi 1: Gjeni vendin ku kotësia e kabinetit do të mbahet në banjë (Ju lutemi sigurohuni që dyshemeja të jetë në nivelin).
Hapi 2: Fiksoni majën e banakut të mermerit në kabinet dhe rregulloni atë në pozicionin e saktë.
Hapi 3: Instaloni rubinet ose trokitje e lehtë dhe rregulloni fort prizën e kullimit poshtë, duke vendosur unazën e vulës në lavaman / legen.
Hapi 4: Gjeni pozicionin ku do të instalohet pasqyra e përshtatur e banjës dhe shënoni shenjat e vrimave të montuara në mur.
Hapi 5: Hidh vrimat në vendet e shënuara saktë me stërvitje me ndikim. Dhe vendosni bulonat plastike në vrimat. Pastaj vendosni vida në vrimat për të rregulluar pasqyrën e përshtatur të banjës në mur.
Hapi 6: Zhvendosni fort kotësinë e përfunduar të kabinetit në mur.
Hapi 7: Provoni që të zbuloni nëse ka ndonjë rrjedhje të lirshme ose të ujit. Nëse jo, atëherë rregulloni zam qelqi në hendekun midis banakut të lartë dhe murit. Tani kotësia e kabinetit të banjës HOMURG është gati për përdorime në rreth 3 ditë pas tharjes.

Vërejtje:
Pjesë instalimin e nevojshme apo mjetet për mbi procedurat janë si më poshtë:
Pjesë: nënshkrimin unazë gome, sealant, tub uji, unazë bakri, rubinet ose rubinet, dy hoses nxehtë dhe të ftohtë të hyrjes së ujit, vida, tapë gome, legenët, etj
Tools : Stërvitje me ndikim, kaçavidë etj.


Produkte të lidhura

//